Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čučice - Vysoké Popovice 1:6

17. 10. 2010
cu.jpgV 9. kole jsme zajížděli na horkou půdu do Ketkovic, kde hrají svoje domácí utkání také aktuálně v tabulce páté Čucice. Dle popovických zvědů z řad fanoušků se mělo jednat o jedno z nejlépe hrajících mužstev v této soutěži. 
Nebezpečí však hrozilo z kopaček domácích pouze do 10.min. V tomto momentě se čučičští domáhali uznání gólu. Od této chvíle jasně dominovali hosté. Ve 14.min. byl sražen v pokutovém území Petr Štěpánek. K míči se postavil kanonýr Martin Loucký a nedal brankáři domácích sebemenší šanci, 0:1. O čtyři minuty později jsme zahrávali jeden z mnoha rohových kopů. Míč po lehké teči Petra Vrubela uklidil do branky Michal Celý – 0:2. Běžela 22.min., z hranice velkého vápna napřáhl „bomber z Brna“ Jura Rus a bylo 0:3. V této fázi utkání byli domácí zralí na ručník, čehož naši dokonale využili. Ve 29.min. utekl obráncům Martin Loucký a pro Petra Štěpánka už nebyl problém uklidit míč do domácí svatyně – 0:4. Do konce poločasu ještě na 0:5 zvyšoval Petr Vrubel, který míč s přehledem poslal k tyči domácího brankáře. 
Do druhého poločasu vystřídal Ivana Chytku – Jožan Rous a Juru Procházku - Tomáš Kudera. Hra už neměla takové tempo jako v prvním poločase. O dělbě bodů bylo rozhodnuto a tak obě mužstva více mluvili než hráli. Několikrát nás v těchto fázích zápasu podržel gólman Miloš Pelc. Nakonec se i domácí dočkali častného gólu, kdy po chybě v naší obraně snížili na 1:5. 
cuc1.jpgZa další tři minuty to bylo opět o pět :-). Po narážečce Jura Rus – Martin Loucký posledně jmenovaný prostřelil čučičského gólmana a stanovil skóre na konečných 1:6. Na posledních 15min. nastoupil za hosty talentovaný Adam Brůža, který vystřídal Peťu Vrubela. 
Děkujeme všem hráčům za jejich přístup v tomto utkání. Ale nejen jim. Poděkování patří i vysokopopovickým divákům kteří nás jezdí povzbuzovat ve stále větší počtu. 

SK Vysoké Popovice – sestava 

M.Pelc, 
J.Procházka(46min.-T.Kudera), B.Soukop, M.Celý, M.Brůža 
V.Rous, J.Rus, M.Loucký, I.Chytka(46.min.-J.Rous) 
P.Vrubel(75.min.-A.Brůža), P. Štěpánek
 
Z. Janecký
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tainted blood pressure

(AMibavaimete, 8. 10. 2018 9:46)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-fluorescence/

What causes enormous blood twist someone's arm

(AsnuttMouctVet, 31. 7. 2018 0:00)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-moins-cher/