Jdi na obsah Jdi na menu

Čučice - Vysoké Popovice 1:6

17. 10. 2010
cu.jpgV 9. kole jsme zajížděli na horkou půdu do Ketkovic, kde hrají svoje domácí utkání také aktuálně v tabulce páté Čucice. Dle popovických zvědů z řad fanoušků se mělo jednat o jedno z nejlépe hrajících mužstev v této soutěži.
Nebezpečí však hrozilo z kopaček domácích pouze do 10.min. V tomto momentě se čučičští domáhali uznání gólu. Od této chvíle jasně dominovali hosté. Ve 14.min. byl sražen v pokutovém území Petr Štěpánek. K míči se postavil kanonýr Martin Loucký a nedal brankáři domácích sebemenší šanci, 0:1. O čtyři minuty později jsme zahrávali jeden z mnoha rohových kopů. Míč po lehké teči Petra Vrubela uklidil do branky Michal Celý – 0:2. Běžela 22.min., z hranice velkého vápna napřáhl „bomber z Brna“ Jura Rus a bylo 0:3. V této fázi utkání byli domácí zralí na ručník, čehož naši dokonale využili. Ve 29.min. utekl obráncům Martin Loucký a pro Petra Štěpánka už nebyl problém uklidit míč do domácí svatyně – 0:4. Do konce poločasu ještě na 0:5 zvyšoval Petr Vrubel, který míč s přehledem poslal k tyči domácího brankáře.
Do druhého poločasu vystřídal Ivana Chytku – Jožan Rous a Juru Procházku - Tomáš Kudera. Hra už neměla takové tempo jako v prvním poločase. O dělbě bodů bylo rozhodnuto a tak obě mužstva více mluvili než hráli. Několikrát nás v těchto fázích zápasu podržel gólman Miloš Pelc. Nakonec se i domácí dočkali častného gólu, kdy po chybě v naší obraně snížili na 1:5.
cuc1.jpgZa další tři minuty to bylo opět o pět :-). Po narážečce Jura Rus – Martin Loucký posledně jmenovaný prostřelil čučičského gólmana a stanovil skóre na konečných 1:6. Na posledních 15min. nastoupil za hosty talentovaný Adam Brůža, který vystřídal Peťu Vrubela.
Děkujeme všem hráčům za jejich přístup v tomto utkání. Ale nejen jim. Poděkování patří i vysokopopovickým divákům kteří nás jezdí povzbuzovat ve stále větší počtu.