Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Vysoké Popovice - Oslavany 4:1

17. 10. 2010

V dalším kole se domácím V. Popovicím představil opět soupeř z popředí tabulky. Celek z Oslavan ztratil body až v minulém zápase doma s Domašovem a tak šlo o druhé místo ve skupině. 
Zápas se začal náporem hostí a prvních 15min. se neslo v jejich režii. Gólovou šanci si však nevypracovali. V 19min. zahrával Soukop přímý kop z poloviny hřiště. Do vápna si naběhl Petr Štěpánek a prodloužil ho až do branky hostujícího mužstva 1:0. Od této chvíle již ovládli hru domácí. Ve 29min. si na rohový kop Matrina Louckého naběhl skvěle na první tyč domácí stoper Bořa Soukop a rozvlnil síť podruhé 2:0. V době kdy se již rozhodčí díval na hodinky a chtěl ukončit první půli se domácí rozhodli pro akci z fotbalové učebnice. Po rozehrání na vlastní půlce se dostal míč k Petru Štěpánkovi, ten ho mezi soupeřovými obránci posunul na volného Ivana Chytku a od něho putoval ke zcela volnému Martinu Louckému který z hranice malého vápna nezaváhal a upravil na poločasových 3:0. 
Druhý poločas již nebyl pro oko diváka tak atraktivní jako první. Na obou stranách se hra trochu přiostřila a tak musel rozhodčí vytáhnout tři žluté V. Popovicím a jednu Oslavanům. Běžela 65min. a opakovala se akce z prního poločasu jako přes kopírák. Po skvěle sehraném signálu z rohu na první tyč se brankově opět zapsal Bořa Soukop 4:0. V 68min. domácí vystřídali zraněného Ivana Chytku Josefem Rousem. Hned v další minutě fauloval Roman Fujs v pokutovém území hostujícího útočníka a rozhodčí nařídil proti domácím pokutový kop. Husák nedal jinak skvěle chytajícímu Petru Beránkovi šanci a upravil na konečných 4:1. v 80min ještě domácí Tomáš Kudera pustil na hřiště Adama Brůžu. V poslední minutě ještě mohl zvýšit Petr Štěpánek ale netrefil zcela odkrytou svatyni hostů. Do konce zápasu se již nic na celkovém výsledku nezměnilo. 
Za tento výkon se domácím odvděčilo i jindy velmi kritické publikum hlasitým potleskem. 
Příští týden zajíždíme k „derby zápasu“ do sousedních Zakřan které se uskuteční na hřišti Na Výseku. 
 
 
Z. Janecký

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář